آرشیو فروردین ماه 1398

ارائه خدمات ساختماني با بهترين متد روز دنيا

ايده رنگ هاي آشپزخانه كه شما مي توانيد به راحتي كپي كنيد

۲۰۰ بازديد

01

رنگ سبز تيره سبز رنگ

dark green kitchen paint color

هنگامي كه پول نقد را براي يك اصلاح كامل كامل نداشته باشيد، يك كار جديد نقاشي ساختمان غرب تهران  به آشپزخانه اضافه خواهد شد و نيازي به تعمير هيچ چيز ديگري نخواهيد داشت. اما در اينجا چيزي است كه در خانه محلي شما بهبود پيدا كرده است. و اين مي تواند پيدا كردن بهترين سايه براي فضاي آشپزخانه خود را تمركز ذهن غم انگيز است. پس چگونه انتخاب ميكنيد؟

 

براي كمك به اين كه لحظه اي آه لحظه اي ما رنگ هاي مورد علاقه خود را براي فضاهاي پخت و پز به اشتراك مي گذاريم. از پالت هاي خنثي به طرح هاي رنگي پررنگ در اينجا 26 ايده هاي رنگي آشپزخانه شما به راحتي مي توانيد كپي كنيد.

 

02

آشپزخانه سبز و صورتي

white kitchen with pink feature wall

آشپزخانه سفيد با ديوار ويژگي صورتي

 CaSA Colombo و معماري صربولي

ديوارهاي صورتي خيلي دور از انتظار نبودند، معمولا به اتاق خواب بچه ها يا حمام هاي يكپارچه مي رفتند. اما  نقاشي ساختمان مدرسه به لطف افزايش صورتي هزاران ساله، ديوارهاي صورتي رنگ در همه جا ظاهر مي شوند. يك مثال، ديوار صورتي ماهي قزل آلا در اين آشپزخانه سفيد اغلب توسط كاسا كلمبو و معماري صربيلي واقع در بارسلونا، اسپانيا است. اما خوشبختي رنگارنگ در آنجا متوقف نمي شود. براي يك لمس كنتراست دوست داشتني، آنها رنگ سبز سيب شستشو را رنگ كردند.

 

03

رنگ هاي آشپزخانه اي آبي

blue and white modern kitchen

آشپزخانه مدرن آبي و سفيد

 Vidal Design Collaborative

سايه هاي مختلف آبي در اين آشپزخانه سفيد توسط Vidal Design Collaborative يك شركت طراحي و ساختماني واقع در جنوب كاليفرنيا است. ديوار كه حلقه صبحانه را برش مي دهد يك سايه رنگي بنام Soft Sky توسط بنجامين مور است. اين backsplash كاشي زيبا تكرار رنگ.

 

04

 

آشپزخانه مدرن زرد با ديوارهاي رنگ چوب

yellow modern farmhouse kitchen

آشپزخانه مدرن زرد مدرن

 Alys Design

كمپاني هاي پايين تر رنگ سايه اي به نام Bright Yellow توسط بنجامين مور روشن كردن اين آشپزخانه جذاب توسط دو نفره پشت Alys طراحي واقع در Pittsboro، كاروليناي شمالي است. رنگ آبي خيره كننده به زيبايي با ديوارهاي چوبي رنگي و ميز آشپزخانه سفيد پلاتين هماهنگ مي شود.

 

05

 

آشپزخانه يكپارچه سازي با سيستم عامل با رنگهاي رنگ روشن

rainbow country kitchen آليسون كندلر

آليسون كندلر، طراح داخلي كه در سانتا مونيكا، كاليفرنيا واقع شده است، يك ضربه شگفت انگيز از رنگ هاي پر رنگ اتاق را به اين آشپزخانه يكپارچه مي افزايد. درب صفحه نمايش الهام گرفته از نقاشي نقاشي ساختمان تهران شده با وينت يك سايه شاداب از زرد است. كابينت ها يك رنگ خاكستري است كه توسط بنجامين مور "Rolling Hill Green" ناميده مي شود. درهم و برهم در سمت راست با رنگ گلي پرتقال آشنا شدم.

 

06

قرمز، سفيد و آشپزخانه آبي

red, white and blue retro kitchen

آشپزخانه يكپارچه سازي با سيستم عامل قرمز، سفيد و آبي

قرمز، سفيد و آبي تركيب رنگ برنده است كه با استفاده از كابينت هاي استاندارد بريتانيا در U.K، يك دوز شفاف از PEP را به اين آشپزخانه مي بخشد. فضاي آشپزي يكپارچهسازي با سيستمعامل داراي كابينت هاي دوتايي است كه يخچال و فريزر رنگي را خنثي مي كند. ديوارهاي فوقاني و سفيد و واضح، يك پرتقال باز و هوايي را تحويل مي دهند. كاشي كفهاي هندسي يك لمس مدرن است كه اتاق را از احساس خستگي مفرط حفظ ميكند.

 

07

آشپزخانه خاكستري و سفيد

Grayish-Blue-kitchen-cabinets-modern-window

آشپزخانه كابينت-كابين گرم-آبي- پنجره مدرن

 

استيك مك گو، يك شركت طراحي داخلي مستقر در سالت ليك سيتي، يوتا، بر خلاف يك فضاي تازه و سفيد در اين آشپزخانه مدرن خانه دار، از آشپزخانه پيتون خاكستري استفاده مي كند. ما اين دسته كوچك موسيقي جاز را دوست داريم چون هم بي طرف و هم شيك است.

 

08

آبي، سبز و آشپزخانه سفيد

blue and green kitchen ideasرنگ هاي سرد و آرام بخش باعث ايجاد آرامش در اين آشپزخانه توسط شركت طراحي استراليا، طراحي داخلي برت ميكان مي شود. ديوار سبز خاكستري و كابينت آشپزخانه آبي و سفيد دو تايي شخصيت دعوت كننده را به ميز ميزنند.

 

ويژگي هاي دوران ظهور - عطر نرگس


همه چيزهايي كه بايد درباره رنگ بدانيد

۲۲۰ بازديد

يك راهنماي كاربردي و زيبايي شناختي براي انواع رنگ

 

نقاشي هاي ديوار و سقف و نقاشي هاي بيروني خانه، برخي از محبوب ترين DIY fix-ups توسط صاحب خانه ها. هرچند تقريبا همه رنگ ها از زمان به زمان، چند نفر از ما واقعا مي دانيم كه چه چيزي خريداري و اعمال مي كنيم؟ فقط اين چيزها چيست و چه بايد بكنيم وقتي كه ما آن را خريديم. آيا رنگ 7 دلار در هر گالن به اندازه رنگ 35 دلار در هر گالن مناسب است؟ و در مورد رنگ لاتكس و رنگ روغن بر اساس؟ يا آغازگر

 

 

اين همه مي تواند بسيار گيج كننده و در نتيجه بسياري از مردم به سادگي تصميم خود را بر قيمت پايه و ارزان ترين رنگ آنها مي توانند خريد فقط براي پيدا كردن كه آنها نياز به رنگ، دوباره پوشيدن و دوباره پوشيدن و دوباره دوباره كت ، فقط براي گرفتن رنگ ارزان براي پوشش.

 

 

در اين مقاله ما در مورد مباني نقاشي صحبت خواهيم كرد: چه چيزي، چه نوعي وجود دارد، كدام نوع استفاده از كجا و چگونگي انتخاب شين راست است.

woman painting with paint brush

رنگ چيست؟

رنگ تركيبي از چهار ماده اساسي است: رنگدانه ها، رزين ها، حلال ها و مواد افزودني. رنگدانه رنگ است، و رزين اتصال دهنده يا چسب است. حلال حامل است كه آن را تمام مايع و تبخير مي كند به عنوان رنگ خشك. افزودني ها ويژگي هاي عملكردي خاصي مانند خواص ضد ضربه و ضد گلوله را فراهم مي كنند.

 

 

رنگ هاي ارزان داراي درصد بالايي از حلال ها نقاشي ساختمان در شهريار در هر حجم نسبت به درد هاي بهتر هستند. به عنوان يك نتيجه، مي تواند تا 50٪ كمتر رنگدانه و رزين در يك گالن رنگ ارزان باشد. اين به اين معني است كه اكثر آنچه كه با رنگ هاي ارزان قيمت ارائه مي كنيد، حل كننده (آب و يا ارواح معدني) است كه فقط تبخير مي شود و كمي رنگدانه را پشت سر مي گذارد. به همين دليل است كه شما مجبور به پوشيدن و بارگذاري مجدد با رنگ هاي با كيفيت پايين تا چهار بار قبل از رنگ آميزي كافي است تا رنگ زير را پوشش دهيد.

 

 

بنابراين از جوانب مثبت ياد مي گيريد كه وقت خود را مي سنجند: بهترين رنگي را كه مي توانيد بخريد را خريداري كنيد و از داشتن رنگ بيش از دو بار اجتناب كنيد. به دنبال توليدكنندگان با شهرت خوب باشيد و برچسب را به دنبال محصولاتي كه حاوي حدود 45٪ رنگدانه و رزين در هر حجم هستند را بررسي كنيد.

 

 

انواع رنگ هاي مبتني بر آب در مقابل روغن

همه رنگها به طور عمده به دو دسته حلال بستگي دارند كه نوع آنها را تعريف مي كنند: نرخ اتحاديه نقاشي ساختمان بر اساس آب و يا نفت. رنگ آب در واقع داراي آب به عنوان يك حلال است، اما فقط براي اشتباه كردن همه اين رنگ معمولا "لاتكس" ناميده مي شود، حتي اگر آن را حاوي لاتكس. بسياري از رنگ هاي مبتني بر آب با اكريليك ساخته مي شوند و ممكن است "لاتكس اكريليك" ناميده شوند. برچسب "نقاشي بر پايه روغن" به همان اندازه گيج كننده است، زيرا در واقع با روغن ساخته نمي شود؛ آن را حلال از ارواح معدني (همچنين به عنوان رنگ نازك) و يا رزين هاي آلكيدي شناخته شده است. آلكيد را مي توان با ارومي معدني نابود كرد و رنگ لاتكس با آب كاهش مي يابد. در فروشگاه رنگ، اگر از اصطلاح رنگ لاتكس يا رنگ آلكيدي يا روغن استفاده مي كنيد، متوجه خواهيد شد.

 

رنگ بر پايه آب (لاتكس)

رنگ لاتكس شايع ترين نوع رنگ براي استفاده در منزل به دلايل مختلف است:

 

 

 • پاك كردن با صابون و آب.
 • سازگار با محيط زيست؛ به طور معمول حاوي VOCs كمتر (تركيبات آلي فرار).
 • اجراي فوق العاده.
 • باقي مانده انعطاف پذير، تحمل حركت.
 • مي توانيد از كپك و رطوبت جلوگيري كنيد.
 • خشك كننده سريع.
 • موجود در بسياري از رنگ ها و شفاف.

شما مي توانيد از رنگ هاي آب بر اساس تقريبا هر برنامه در خانه، از بيرون از محيط و تر و تميز به ديوارهاي داخلي و كارهاي چوبي استفاده كنيد.

 

رنگ آلكيد

رنگ آلكيد معمولا در برنامه هاي رنگ آميزي خانه استفاده نمي شود. در يك زمان، اين رنگ استاندارد براي حمام و ديگر مناطق مرطوب بود، از آنجايي كه آنها به راحتي اسكراب، داراي حساسيت بالايي برخوردار بودند و از رنگ هاي اوليه لاتكس دوام بيشتري داشتند. با اين حال، درست است كه بسياري از رنگ هاي لاتكس در حال حاضر برابر و گاهي اوقات بهتر از الكل هستند.

 

هنگامي كه در منزل استفاده مي شود، رنگ هاي آلكيدي به طور معمول براي مناطقي كه سايش سنگين دارند و يا مستعد ابتلا به آن هستند، رزرو مي شوند. اين شامل تر و تميز، كف و گاه كابينت مي باشد. يكي ديگر از مزاياي استفاده از آلكيد اين است كه زمان خشك شدن بيشتر از رنگ لاتكس است، به طوري كه آن را نشان مي دهد سكته هاي قلم مو به همان اندازه، يك مزيت در هنگام نقاشي تر و تميز، چوب، و cabinetry.

 

بعضي از معايب رنگ الكيدي عبارتند از:

 

 

 • به طور معمول گران تر از رنگ لاتكس است.
 • بوي فشرده هنگام خشك كردن و به طور معمول شامل VOCs بيشتر (تركيبات آلي فرار).
 • نياز به تميز كردن با حلال شيميايي (ارواح معدني، يا نازك تر رنگ).
 • برخي از شهرداري هاي محلي استفاده از اين رنگ را به دليل مواد خطرناكي كه در جريان زباله ايجاد مي كنند محدود مي كنند.
 • رنگ شين

توجه ديگر در انتخاب رنگ مناسب فاكتوري است كه به رنگ نقره اي اشاره دارد. رنگ شاين به نحوه رنگ شدن سطح رنگ خشك در هنگام خشك شدن اشاره دارد. چهار انگشت پايه وجود دارد:

 

 

 • تخت
 • تخم مرغ يا ساتن
 • نيمه براق
 • براق

رنگ تخت حداقل مقدار شاين را دارد. مزاياي نقاشي ساختمان اين امر اين است كه نقاشي به خوبي نقاشي ها را پنهان مي كند و سطح رنگ باعث ايجاد انعكاس بسيار كمي مي شود. مضرات اين است كه قابل شستشو نيست. اگر سطح را با يك اسفنج مرطوب تميز كنيد، رنگ ممكن است بر روي اسفنج قرار گيرد. براي همه اين دلايل، رنگ تخت به طور معمول فقط در سقف خانه استفاده مي شود.

 

سايت عطر نرگس با استناد به كتاب علامه كوراني ويژگي هاي دوران ظهور را بدين شرح بارگزاري نموده است.

10 نكته براي استفاده از رنگ گچ

۱۸۱ بازديد

با استفاده از بافت نازك و رنگ هاي گول زدن، رنگ گچ سبب تغييرات اقلام عادي مانند مبلمان فروشي و نگهداري آن به قطعه هاي هنري چشمگير مي شود. بوي نامطبوع و به طور طبيعي از VOCs، رنگ گچ شادي است كه با آن كار مي كند و به احياي اقلام قديمي يا ايجاد ظاهر جديد تبديل مي شود. رنگ گچ به طور متفاوتي نسبت به رنگ معمولي عمل مي كند، زيرا داراي مواد معدني است كه آن را به شستشوي آهك نزديك تر مي كند تا رنگ هاي لاتكس. آموزش نقاشي ساختمان با زمان بسيار خشك شدن و انتخاب يك پايان موم نهايي، رنگ گچ تمايل به كار تحت مجموعه اي از قوانين خود را دارد. با اين نكات، هر چند، شما به راحتي مي توانيد مبلمان منحصر به فرد طراوت با خيره كننده به نظر مي رسد و اين پارچ گچ پارچ بافت مخمل مخلوط.

 

 

آسان در كار پيش دبستاني برويد

راهنماي رنگ به طور معمول نياز به تميز كردن گسترده و پيش آماده سازي ديگر سطوح قبل از اعمال رنگ را برطرف مي كند. شما ممكن است خوشحال باشيد كه ياد بگيرند كه رنگ گچ در چسبيدن به سطوح مشكل بسيار قابل توجه است. بر روي تمام اما بدترين مسائل مربوط به سطح زمين مانند گرانروي سنگين و يا چوب سقوط مي توانيد از شن و ماسه، تميز كردن و چسباندن اجتناب كنيد.

 

Door With Chalk Paint Finish

استفاده از ضربه هاي مختلف برس براي اثرات متنوع

خلاقيت با سكته قلم مو رنگ گچ خود را به نظر كاملا متفاوت است. براي تمام تكنيك هاي سكته، قبل از رفتن به منطقه مجاور يك منطقه محلي را تكميل كنيد. اطمينان حاصل كنيد كه به سرعت كار كنيد

 

 

 • سوراخ سوراخ: براي يك اثر پارچه كتاني، قلم مو را به صورت عمودي بكشيد و با سكته مغزي افقي دنبال كنيد.
 • پياده روي: براي ايجاد پيك ها و دره هاي كم، رنگ را به اندازه ضخيم در يك منطقه كوچك قرار دهيد و با آرنج كردن با موها ادامه دهيد.
 • Feather: براي يك سطح صاف، رنگ را در يك منطقه كوچك بريزيد و به سرعت با سايه هاي اضافي موازي در بالا پيروي كنيد.

 

آزار و اذيت با دقت شنگره

تنش زايي تكنيكي است كه توهم سن از روي سطوح چوب را ايجاد مي كند. اجتناب از ترساندن تمام زمينه هاي مبلمان به همان اندازه. در عوض، در مورد مبلمان معتبر ونيز و مناطقي كه بيشترين سايش و پاره شدن را دارند، فكر كنيد: لبه هاي 90 درجه، نزديك دستگيره ها و كشش ها، نقاط بالا و سطوح كار افقي. نقاشي خانه تهران سندباي نقره اي صيقلي مانند # 220 را در اطراف يك بلوك چوب بپوشانيد و يا يك بلوك شن و ماسه فوم را خريداري كنيد. در هنگام شستن اين مناطق، فشار نور را اعمال كنيد، زيرا هميشه مي توانيد به عقب برگرديد و مناطق آسيب ديده را با شيب بيشتر تشديد كنيد.

 

 

كتهاي نازك رنگ گچ را روي سطوح شيب قرار دهيد

منافذ باز چوب براي ايده آل براي گرفتن رنگ و كمك به آن را به طور قاطع چوب. آثار براق و براق مانند سنگ ريزه شده، فلز و كاشي سراميك داراي خلوص منافذ هستند، بنابراين شما بايد رنگ گچ را با تكنيك هاي مختلفي اعمال كنيد. پس از رنگ آميزي گچ با آب، كيسه نازي را به مواد كاغذ بماليد، در تمام جهات مسواك بزنيد. اطمينان حاصل كنيد كه كل سطح پوشش داده شده است. پس از چندين ساعت رنگ خشك، رنگ را در صورت نياز نازك كنيد و يك كت پر نور به سطح اضافه كنيد. علامت هاي قلم مو را به آرامي با بالاي قلم مو رنگ كنيد.

 

براي يك عمق بزرگتر ايجاد كنيد

مبلمان رنگي گچ با عمق چشمگير در اغلب موارد با تكنيك پراكندگي دو رنگ به دست مي آيد. بخش هاي ساينده رنگ تك لايه فقط چوب زير را نشان مي دهد. با اين حال، با قرار دادن دو رنگ مختلف و با دقت بخشيدن به بخش هاي كليدي لايه رنگ بالا، شما رنگ لايه رنگ پايين تر، نه چوب را افشا مي كنيد. با استفاده از يك رنگ تيره تر براي لايه پايين، حداكثر عمق را در مقايسه با يك لايه ي سبك تر توليد مي كند.

 

موم را براي يك بافت نرم اضافه كنيد

رنگ گچ به تنهايي باعث ايجاد يك بافتي مي شود كه به نام آن درست مي شود و گچ و خشك مي شود. استفاده از موم رنگ مخصوص گچ محافظت از پايان و به آن احساس راحتي صابون به نظر مي رسد. موم را با يك قلم مو يا نقاشي ساختمان مدرن تهران پارچه بدون پارچه استفاده كنيد. موم اضافي را با يك پارچه تازه نخي پاك كنيد. موم سفيد در ظرف ظاهر مي شود، اما روشن است، بنابراين نگران ظاهر اوليه آن نباشيد.

 

خشك برس براي تركيب بالا و پايين رنگ

هنگامي كه قطعه يك رنگ پايين تر وجود دارد كه مي خواهيد با يك رنگ بالاتري تركيب كنيد، از تكنيك Dry Brush استفاده كنيد. نكاتي از موي سر را به رنگ گچ لمس كنيد. از رنگ برداشته و قلم مو را دور از قطعه كار قرار دهيد تا چند ثانيه طول بكشد تا رنگ گچ به انسجام خشك تر برس برسد. سپس روي سطوح كار بر روي قلم مو كليك كنيد. از آنجا كه رنگ گچ نسبتا خشك است، تقريبا غير ممكن است سطح پايين تر را با رنگ بيش از حد خراب كند.

 

به دست آوردن پايان فوق العاده صاف توسط شلينگ

گرچه رنگ گچ اغلب به شكل بسيار بافتي و هوازدگي مرتبط است، همچنين مي تواند در جهت ديگر قرار گيرد و ظاهر براق را براي سطوح مانند درب كابينت توليد كند. مواد معدني رنگ گچ باعث مي شود كه ساندويچي آسان شود و اين امر براي توليد يك سطح صاف به كار مي رود. ابتدا يك كت نازك بر روي مورد با يك قلم مو با كيفيت بالا يا يك فويل كمرنگ يا غلتك رنگ Velor رنگ كنيد. شن و ماسه به آساني با ماسه خوب # 220 ماسه كاغذ. هدف شما اين است كه از طريق لايه رنگ (مانند روش ترسناك دو رنگي) شستشو نكنيد اما سكته قلموي يا تارهاي صاف را صاف كنيد. برس يا رول بر روي يك كت دوم، سپس ماسه را دوباره به پايان صاف.

 

رنگ گچ به راحتي نازك يا ضخيم شده است

رنگ گچ بر پايه آب است، و آن را آسان به نازك شدن و ضخيم شدن. رنگ گچ را با مقدار كمي آب سرد خنثي كنيد. رنگ را با اضافه كردن آب آهسته بكشيد. بر خلاف رنگ لاتكس كه پوست را هنگامي كه رنگ را پوشش مي دهد، باز مي شود، رنگ گچ چنين خواصي ندارد. اين بدان معني است كه شما مي توانيد آن را به سادگي با ترك درب باز، و سپس تحريك.

 

همه مارك هاي رنگ گچ سبك را در نظر بگيريد

در سال 1990، آني اسلان بخشي از رنگ گچ را ايجاد كرد زيرا او به يك رنگ نياز داشت كه بسيار سريع خشك شود. حتي اگر شركت او تنها محصولي است كه محصول Chalk Paint را توليد مي كند، ديگر توليد كنندگان رنگ از همان ابتدا محصولات رنگي مشابه گچ ساخته شده اند.

 

 1. نقاشي و موم تزئيني گچبري
 2. رنگ سبك گلي Kilz
 3. نقاشي رنگ Valspar Chalky
 4. رنگ مايع رنگ زرد اليوم Chalked
 5. Chalky Chicks رنگ مبلمان

چگونه رنگ آميزي لاتكس انجام دهيم؟

۱۸۸ بازديد

يكي از مزاياي استفاده از رنگ لاتكس، سهولت استفاده آن است. به محض اين كه آن را از فروشگاه رنگ در شرايط مخلوط باز كنيد، رنگ لاتكس آماده است. رنگ جديد لاتكس تازه فقط بايد به ندرت براي اكثر برنامه هاي كاربردي رنگ و رول استفاده شود. تهيه رنگ براي سمپاش هاي رنگي يا رنگ هاي لاتكس با رنگ هاي گوناگون ضروري است كه بخاطر تبخير تا حدودي از بين رفته است. از آنجا كه رنگ لاتكس بر پايه آب است، مي توان آن را با آب نازك كرد. نازك شدن رنگ لاتكس موفق، نياز به ارزيابي دقيق دقيق ويسكوزيته رنگ و اضافه كردن مقدار درست آب دارد.

 

Thinning and Stirring Latex Paint

ابزار و لوازم مورد نياز شما

 

 • رنگ لاتكس
 • دماي آب اتاق
 • فنجان اندازه گيري سيالات
 • پاك كردن قيف
 • رنگ مي تواند درب بازكن
 • چوب رنگ زدن چوب
 • مته (اختياري)
 • پيوست ميكسر قدرت براي مته (اختياري)
 • فنجان ويسكوزيته (اختياري)
 • سينر مخروطي مشبك (اختياري)

 

دستورالعمل ها

رنگ آكريليك كنيد

قبل از اينكه رنگ را نازك كنيد، نقاشي منزل مسكوني تهران رنگ را به دماي اتاق محيط بين 50 تا 90 درجه فارغ التحصيل كنيد. رنگ سرد به آرامي جريان مي يابد و نيازي به نازك شدن ندارد. اگر رنگ بيش از حد سرد باشد، ممكن است تصور اشتباه را به وجود آورد كه نياز به نازك شدن دارد.

 

 

قبل از مخلوط كردن رنگ

 

رنگ را به طور كامل مخلوط كنيد. اگر رنگ به تازگي در فروشگاه خراب شده است، اين مرحله لازم نيست. با گذشت زمان، مواد جامد تمايل به جمع آوري در پايين كان، و ساختن سازگاري واقعي رنگ را دشوار مي سازد. چاك اتصال دلبستگي ميكسر به مته و رنگ را كاملا مخلوط كنيد. براي تست آن، چوب چوب را تكان دهيد. اگر چوب در پايين بچرخد، جامد هنوز كاملا از بين نمي رود. در صورتي كه اين مورد باشد، ميكسر قدرت را در كاناله اجرا كنيد تا رنگ يكسان باشد، از بالا به پايين.

 

ارزيابي اينكه رنگ نياز به ريزش دارد

براي رنگ آميزي كامل، سمپاشهاي رنگي نياز به رنگي دارند كه در محدوده خاصي از ويسكوزيته قرار مي گيرند. اطلاعات مربوط به اين محدوده را براي اسناد رنگ اسپري كنيد. براي كاليبراسيون دقيق هنگام استفاده از سمپاش رنگ، در يك فنجان ويسكوزيته كم هزينه سرمايه گذاري كنيد. فنجان ويسكوزيته عمدتا يك قيف دراز مدت با يك سوراخ كاليبره شده در پايين است. فنجانهاي ويسكوزيته استاندارد صنعتي شامل جام فشرده سازي فدراسيون # 4 و جام ويسكوزيته غوطه وري Zahn است. آموزش نقاشي ساختمان براي يك روش دقيق اما دقيق تر، براي اندازه گيري ويسكوزيته، يك رنگ را با يك فنجان يكبار مصرف تميز كنيد و آن را از طريق يك قيف آشپزخانه ريختيد. رنگ نياز به نازك شدن سوراخ سوراخ را مسدود خواهد كرد و يا به طور كامل تخليه نخواهد شد و مدت زمان نامحدودي براي تخليه خواهد داشت.

 

فشار ناخالصي

تكه هاي رنگ جامد و فيلم هايي كه توسعه داده شده است، نمي توانند با آب شدن با آب تثبيت شوند. تكه هاي بزرگ را با انتهاي قلاب يك درب باز كن نقاشي كنيد. تكه هاي باقي مانده و ساير ناخالصي ها را با سينر مخروطي با مش بافته ارزان قيمت حذف كنيد.

 

آب را اندازه گيري كنيد

براي جدا كردن مقدار درست آب، از يك فنجان مايع اندازه گيري استفاده كنيد، نه فنجان اندازه گيري خشك. مقدار آب اضافه شده بر اساس كنترول موجود رنگ و قوام مورد نظر شما متفاوت است. چهار اونس آب تميز و دماي اتاق به طور كلي يك مقدار خوب براي شروع است؛ شما هميشه مي توانيد بيشتر به عنوان مورد نياز اضافه كنيد. توليد كنندگان رنگ تمايل دارند مقدار آب اضافه شده را در 8 اونس در هر گالن رنگ لاتكس براي برنامه هاي كاربردي اسپري. با رنگ نقاشي مي توانيد مشخصات نقاشي رنگ لاتكس خاص خود را به برچسب يا رنگ آنلاين بدهيد.

 

آب را به رنگ مخلوط كنيد

به آرامي آب را به رنگ بچرخانيد و به آرامي نقاشي ساختمان در تهران رنگ را با چوب رنگ چوب تكان دهيد. قبل از استفاده، با فنجان ويسكوزيته يا قيف تست كنيد.

 

نكاتي براي كاهش رنگ لاتكس

 

 1. هرگز از محصولات نفتي استفاده نكنيد تا رنگ لاتكس بر پايه آب نازك باشد. هر محصول به نام نازك تر رنگ احتمالا يك حلال مبتني بر نفت است. استن و معدني اروميه انواع رنگ كننده است.
 2. اگر مي خواهيد علامت هاي قلموي يا غلتكي را از بين ببريد، در نظر بگيريد كه يك افزودني رنگ مانند فلوئورل به جاي آب استفاده كنيد. براي برنامه هاي غلتكي و برس، 8 اونس فلوئورول اضافه كنيد.
 3. افزودن آب به رنگ، رنگ را رنگ مي كند و بنابراين رنگ آن را روشن مي كند، بنابراين ممكن است رنگ هاي بيشتري براي بهبود كيفيت رنگ لازم باشد.
 4. يكي از نشانه هايي كه نشان مي دهد كه رنگ لاتكس آب را از طريق تبخير از بين مي برد، زماني است كه درپوش كانتينر با رنگ است. حتي يك شكاف بين حفره اي بين درب و ميله به اندازه كافي اجازه مي دهد رنگ رنگ مبتني بر آب در طول زمان تبخير شود.

يادمان فكه كجاست ؟

چه چيزي بايد درباره حفاري چاه بدانيم؟

۲۱۹ بازديد

براي كساني كه از ما ميخواهند "خارج از شبكه" زندگي كنند، داشتن آب شيرين و بدون درمان شيميايي بسيار مهم است. يكي از بهترين راه هاي حل اين مسئله اين است كه با رانندگي يا حفاري به خوبي خود را به شير آب به منابع آب زيرزميني. در بسياري از مناطق، آبهاي زيرزميني بطور قابل توجهي خالص تر از هر منبع ديگري هستند، زيرا زمين به طور كامل توسط زمين فيلتر شده است، به طوري كه آب باران به آرامي به سطح آب تخليه مي شود. و حتي اگر شما يك علاقه مندان به خارج از شبكه نيستيد، آب هاي زيرزميني ممكن است تنها راه عملي براي به دست آوردن آب شيرين در يك منطقه روستايي باشد.

 

اما ملاحظات مهمي وجود دارد كه به تعيين اينكه آيا رانندگي يا حفاري چاه خود امكانپذير است يا خير، و چگونگي پيچيده (و گران) اين فرآيند، تعيين خواهد شد.

قبل از اينكه تو شروع كني

اگر شما فقط در يك شيوه زندگي خارج از شبكه يا روستايي شروع به كار كرده ايد، قبل از اينكه حتي يك مكان را براي منزل خود انتخاب كنيد، براي بررسي مكان هايي كه شرايط خاك مناسب براي نصب يك چاه مناسب است، با دفتر مطالعات زمين شناسي محلي خود را بررسي كنيد. اين ممكن است تعيين كند كه آيا شما قادر خواهيد بود خودتان را به خوبي بسازيد يا بايد يك شركت حرفه اي حفاري استخدام كنيد تا اين كار را انجام دهيد. هنگامي كه شما مي دانيد يك خدمات چاه فاضلاب در محل ساخت خود امكان پذير است، موارد زير را در نظر بگيريد:

Drive or Drill Your Own Well

 

ماهيت عرضه آب هاي زيرزميني را تعيين كنيد.

 

آبهاي زيرزميني هنگامي كه آبهاي زيرزميني مخازن زيرزميني تشكيل مي دهند، به راحتي تمرين مي كنند يا رانندگي مي كنند، اما اين در واقع يك وضعيت نسبتا نادر است. اغلب، منابع آب زيرزميني در لايه هاي شن و ماسه متخلخل وجود دارد و در اينجا روند ايجاد يك چاه مي تواند مشكل تر باشد، هر چند به هيچ وجه غيرممكن است.

 

تعيين عمق عرضه آب هاي زيرزميني.

 اين خيلي زياد است از منطقه تا منطقه. روش لايروبي چاه فاضلاب  در بعضي مناطق، آب هاي زيرزميني ممكن است تنها چند متر زير سطح باشد؛ در مناطق ديگر، اين مي تواند صدها پا عميق باشد. عمق آب هاي زيرزميني ممكن است چگونگي تعيين كند و اگر شما مي توانيد به خوبي خود را رانندگي يا تمرين كنيد. براي آب آشاميدني خوب، شما بايد به اندازه كافي عميق بكشيد. آب قابل قبول معمولا نياز به حداقل 30 فوت دارد، اما آب بهتر معمولا عميق تر مي شود. هر چيزي را در يك محيط شاداب و مرطوب در اختيار داشته باشيد.

تصميم بگيريد كه چاهها رانده شوند يا حفاري شوند. اين فرآيندهاي كاملا متفاوت است كه به عمق آب زيرزميني و ماهيت خاك بستگي دارد.

 

براي بررسي اينكه آيا مجوز مورد نياز است با بخش ساختمان محلي خود چك كنيد. در اكثر نقاط، مجوز لازم است، زيرا كيفيت آب آشاميدني مربوط به بهداشت عمومي است.

اگر يك كمپني محلي خدماتي را به املاك و مستغلات در مجاورت ارائه مي دهد، با آنها چك كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه هيچ خطوط خدمات زير زميني از اموال خود عبور نمي كنند. اگر آنها را انجام دهيد، محل آنها را قبل از شروع خستگي، تعيين كنيد.

تعيين اينكه آيا خطوط فاضلاب، مخازن قديمي يا سيستم هاي سپتيك در زمين وجود دارد. آنچه را كه كد ساختمان محلي شما نياز دارد، تا آنجا كه به اندازه فاصله يا عقب افتاده است، پيدا كنيد. اگر كد محلي شما به طور خاص به آن پاسخ ندهد، بايد حداقل 50 پا را از آنها بكشيد تا از تامين آب خود آگاه شويد.

 

رانندگي خوب: يك مرورگر

گران تر، اما فيزيكي تر، راه براي ايجاد يك آب شيرين آب، اين است كه آن را رانندگي كنيد. رانندگي فرآيند خسته كننده را به خوبي مي گذارد، به طوري كه به طور معناداري طول لوله را به طور مستقيم از زمين عبور مي دهد تا ستون لوله گذاري به آب منتقل شود. برخي از انواع خاك باعث رانندگي دشوار يا غير ممكن مي شود. به عنوان مثال، اگر خاك شما حفر چاه ارت تهران  در محدوده شما زياد است، ممكن است به راحتي رانندگي كنيد. به همين ترتيب، در مناطقي سنگين با سنگ يخبندان يا سنگ بستر كم عمق، رانندگي خوب ممكن است غير ممكن باشد. در چنين مكان هايي، حفاري تنها گزينه است، و معمولا به يك تيم حفاري حرفه اي نياز دارد.

 

 

ابزار و مواد مورد نياز براي كندن يك چاه شامل موارد زير است:

 

 

 

 1. يك حفار پست حفاري براي حفاري سوراخ حفاري عميق 2 پا براي خنك كردن شما
 2. يك سيستم خوب از لوله گالوانيزه، با هم با يك پيچ و مهره و نقطه سخت در انتهاي رشته
 3. يك راننده پست - همان ابزار مورد استفاده براي نصب پست هاي حصار فلزي است
 4. لوله روده فولادي گالوانيزه در بخش هاي 5 پا
 5. يك پمپ
 6. سوپاپ
 7. كلاه رانندگي
 8. اتصال لوله-نخ
 9. آچار لوله
 10. حداقل 30 فوت رشته با وزن متصل به انتهاي

فرآيند رانندگي به نظر مي رسد به شرح زير است:

 

 1. حفاري سوراخ 2 فوت حفاري با حفاري سوراخ پست.
 2. با راننده پست، بخش اول قسمت چاه را به سوراخ رانده تا حدود 10 اينچ در بالاي زمين باقي بماند.
 3. بخش ديگري از لوله را با از بين بردن كلاه و نصب اتصالات داخلي رشته اضافه كنيد. كلاه را براي حفاظت از نخ ها جايگزين كنيد و رانندگي را ادامه دهيد، بخش هاي لوله را اضافه كنيد، هر بخش حدود 10 اينچ بر روي زمين نشان داده شده است.
 4. همچنان لوله هاي خود را وارد كنيد. هنگامي كه شما به لوله ضربه بزنيد صداي توخالي را مي شنويد، مي بينيد كه به آب رسيده ايد.
 5. براي تعيين اينكه عميق شما در جدول آب قرار دارد، كلاه را بر روي لوله برداريد و رشته وزني را از لوله برداريد. هنگامي كه آن را به پايين مي رساند، آن را بكشيد تا ببينيد كه چقدر رشته مرطوب است. همچنان رانندگي نقطه اي را ادامه دهيد تا مطمئن شويد كل صفحه نمايش زير آب است.
 6. پمپ خود را به خوبي ببنديد تا ببينيد كه سريع آن را آب مي كند. چاه هاي رانده شده به اندازه چاه هاي حفر شده آب توليد نمي كنند، اما شما بايد حداقل پنج گالن آب در دقيقه را از چاه رانده شده خود دريافت كنيد. اگر نه، پمپ را برداشته، كلاه را در انتهاي لوله ببنديد، و همچنان رانندگي لوله را ادامه دهيد.
 7. همچنان پمپ را مجددا نصب كنيد و جريان را آزمايش كنيد، زيرا چاه را در 5 فوت افزايش مي دهيد. هنگامي كه شما به سرعت جريان حداقل پنج گالن آب در دقيقه رسيده ايد، شما آماده هستيد كه پمپ خود را متصل كنيد و شروع به جمع آوري آب كنيد.
 8. حفاري يك چاه: يك بررسي
 9. اگر شرايط خاك در منطقه شما (يا محدوديتهاي نيروي فيزيكي) ممكن است شما را از داشتن يك رانندگي خوب ممنوع سازد، مي توانيد به متخصص حرفه اي مراجعه كنيد (كه نسبتا گران است)، يا ميتوانيد كيتي را بخريد و وسايل مورد نياز براي تمرين را بفروشيد خوب خودت اين ممكن است يك روند دشوار باشد، و مگر اينكه شما واقعا براي تكميل خودكفا باشيد، اكثر مردم حرفه اي را براي انجام اين كار استخدام مي كنند.
 10. هنگامي كه شرايط خاك دقيقا درست است، مي توانيد از يك كيت خوب حفاري DIY استفاده كنيد. انواع كيت هاي حفاري در دسترس هستند براي فروش، مانند يك ارائه شده توسط howtodrillawell.com، كه شامل بسياري از ابزارها و مواد به جز لوله هاي پي وي سي است كه لوله هاي دائمي را تشكيل مي دهند. اين كيت خاص براي حدود 700 دلار فروخته مي شود. اين فرايند با استفاده از يك موتور هواپيما براي رانندگي يك چرخش دوار است كه سبب كاهش خاك مي شود، كه مخلوط با آب است و از طريق لوله توخالي به عنوان يك دوغاب، به عنوان كمي كه از طريق زمين وارد مي شود، مكيده مي شود. اين كيت همراه با يك ويديو و دستورالعمل كامل است كه شما را از طريق مرحله فرآيند گام به گام.
 11. همراه با لوله هاي پي وي سي، شما نياز به يك پمپ خوب دائمي داريد. اگر شما عميق تر از 50 پا و يا بيشتر، شما نياز به يك پمپ شناور، زمين در زمين براي حركت آب به سطح. اطمينان حاصل كنيد كه هزينه آن را در برآورد خود شامل كنيد.

 

كيفيت آب

صرفنظر از اينكه آيا درايو يا درايو خود را تمرين كنيد، اولين 100 گالن آب گلدان خواهد بود. هنگامي كه از علامت 100 گالن عبور مي كنيد، آب و هوا بايد روشن شود. و هرگز از آب خود براي مصرف استفاده نكنيد تا اينكه آن را تست كنيد تا اطمينان حاصل شود كه آن را با هر نوع مواد شيميايي، باكتري يا ساير مواد خارجي آلوده نكنيد.

 

خط پايين

خوب بودن خود را با رانندگي يا حفاري ممكن است زماني كه شرايط خاك مناسب است و زماني كه سطح آب در سطح مناسب، بين 30 تا 50 فوت در عمق باشد. اما هنگامي كه شرايط خاك دشوارتر مي شود يا وقتي كه سطح آب بسيار عميق است، حفاري حرفه اي واقعا بهترين پاسخ است.

 

پادگان دو كوهه كجاست؟

آيا مي توانيد پول خود را با آبياري آب چاه صرفه جويي كنيد؟

۱۹۴ بازديد

پس از خواندن مقاله من در مورد راهنمايي صرفه جويي در پول، شما مي توانيد براي محوطه سازي در يك بودجه استفاده كنيد، خواننده، وينسنت Iannelli نوشت كه به من بگوييد كه ديگر صاحبان خانه مي تواند براي صرفه جويي در هزينه، در حالي كه هنوز چشم انداز خود را سبز حفظ: يعني آنها مي توانند آب خوب.

 

 

اين مسئله دسترسي به آب آشاميدني نيست (اگر چه، مسلما شما هم مي توانيد آن را داشته باشيد). در عوض، اين سوال اين است كه اگر شما در چشم انداز خود آبياري كنيد، آيا بايد آب به خوبي حفاري شود تا وابستگي شما به آب عمومي را كاهش دهد؟ اين اطلاعاتي است كه وينس ارائه داد:

 

Water well amidst desert plants in park.

هزينه حفاري آب چاه

البته اين تنها يك نمونه است: بسته به عوامل بسياري، از جمله جايي كه شما زندگي مي كنيد، هزينه  حفر چاه ارت تهران   متفاوت است. اما وينس گزارش مي دهد كه براي يك چاه 60 پا و 2 پا به او "حدود 1800 دلار" هزينه مي كند.

 

صرفه جويي در هزينه از چاه آب

وينس بايد 2.5 هكتار (حدود 1 هكتار از آبپاش ها را پوشش دهد) در املاك خود در تگزاس (ايالات متحده) آب كند و او احساس مي كند كه هزينه هاي آب چاه هاي آبرساني در بلندمدت ارزش دارد. او مي نويسد: «من فكر مي كنم كه اين پول را در صورت حساب هاي آب در يك سال يا بيشتر جمع خواهم كرد.» در خانه قديمي من، كه در نيم هكتار بود، صورت حساب هاي آب من در حدود 150 تا 200 دلار در ماه بود تابستان است. آنها اكنون حدود 20 دلار است. "

 

مزيت ديگر: آب چاه خصوصي است

اما مزاياي چاه آب هاي خصوصي فراتر از صرفه جويي در هزينه هاي خود را در بيل. روش لايروبي چاه فاضلاب  حتي اگر شما با خوشحالي پول براي آب شهر براي صرفه جويي در گياهان تشنه خود در اواسط تابستان گرم صرف مي كنيد، گاهي اوقات آب صرفه جويي نمي شود. بله، ما در مورد اين كمبود آب وحشت زده و ممنوعيت هاي بعدي در مورد آبياري غير ضروري صحبت مي كنيم. چه كسي مي داند زماني كه دولت شهر شما چاقو را خاموش مي كند، چشم انداز خود را حفظ مي كند و گياهاني كه در آن رشد مي كنند بالا و خشك ؟

 

و در خدمات چاه فاضلاب مورد صرفه جويي در پول، به ياد داشته باشيد: اگر گياهان شما (از جمله چمن در چمن خود) از خشكي مي ميرند، به جاي آن هزينه هاي خود را به خرج مي دهند - فرض كنيد شما در مورد بيابان زندگي نمي كنيد. داشتن آب خوب (حتي اگر فقط به عنوان يك منبع آبياري پشتيبان)، شانس زنده ماندن از اواسط كوچك خود را هنگامي كه در اثر خشكسالي رخ مي دهد بهبود مي بخشد.

 

جايگزين

اگر شما از چك كردن دستمزد براي چك كردن درآمد كسب مي كنيد، و شما نمي توانيد هزينه اين آب را در اين زمان نصب كنيد، حتي اگر پول در طولاني مدت صرفه جويي شود؟ يا چيزي كه اگر فقط وقت و انرژي براي چنين نصب نداشته باشيد؟ جايگزين اين است كه گياهان كمتر تشنه را انتخاب كنيد. اين منابع را بررسي كنيد كه نمونه هاي مقاوم در برابر خشكسالي را طبق طبقه بندي (يعني چند ساله، درختچه ها و غيره) سازماندهي كنيد:

 

پادگان دوكوهه كجاست؟